Opole - Kluczbork - Prudnik - Niemodlin - Brzeg - Strzelce Opolskie - Nysa - Krapkowice - Kędzierzyn Koźle Zadzwoń do nas!

Usługi

Home / Usługi

Zakres świadczonych usług

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Projektujemy strony internetowe, sklepy internetowe, szablony allegro, zakładamy funpage na facebook'u. Nasza praca nie kończy się tylko na samym wyglądzie, który powinien być świeży i nieszablonowy. Każda strona internetowa, która ma odnieść sukces powinna być także funkcjonalna, tak aby użytkownik mógł z łatwością znaleźć dane, których poszukuje. Koszt strony zaczyna się od 350 zł netto, szablonu allegro 100 zł, sklepy wyceny indywidualne.

HOSTING - SERWER

Każda strona musi zostać umieszczona na serwerze, ale nie każda strona potrzebuje drogiego serwera! Dostosowujemy serwer do wymagań strony i proponujemu odpowiednie usługi hostingowe. Nieskomplikowane strony nie mają takich potrzeb jak sklepy internetowe, które potrzebują dużo miejsca i zawrotnej prędkości serwera. Kierując się rozsądkiem nie polecamy usług które są niepotrzebne dbając o portfel klienta.

DOMENY

Aby strona była widoczna w sieci potrzebuje posiadać adres www by ją odnaleźć. Proponujemy dobrane tematycznie domeny w konkurencyjnych cenach.

GRAFIKA

Przygotowane przez nas strony posiadają indywidualną grafikę, przygotowyjemy logo dla klientów, galerie - zdjecia i ich obróbkę, filmy itp.

USŁUGI POLIGRAFICZNE

Nasza oferta jest kompleksowa, proponujemy usługi poligraficzne: wizytówki, ulotki ulotki składane, plakaty, książki klejone, katalogi szyte, kalendarze spiralowane itd. Przy zamówieniu od 2500 szt. wizytówek projekt GRATIS!