slider

FILMY I SPOTY REKLAMOWE

KRĘCIMY – MONTUJEMY – 4K – FHD – DRONEM

Filmy promocyjne stały się nowoczesnym narzędziem marketingowym, ich celem jest zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy, jej produktów lub usług. Ma ona podnieść prestiż firmy oraz zachęcić potencjalnego klienta do zapoznania się z pełną ofertą firmy. Film promocyjny będzie pełnił funkcję nowoczesnej wizytówki. Dzięki niemu można przekazać zwięźle i ciekawie informacje o walorach firmy, zaletach współpracy, a tym samym zdobyć nowych klientów, partnerów lub inwestorów.

Filmy promocyjne są realizowane również dla regionów, miast, gmin, instytucji i stowarzyszeń, które chcą wypromować swoje projekty, przedsięwzięcia lub poinformować szeroką grupę odbiorców o podejmowanych inicjatywach.

Film promocyjny będzie dłuższy od standardowej reklamy w telewizji (TV), przez co będzie zawierał więcej informacji o firmie, produktach czy przedsięwzięciu. Taka forma promocji skuteczniej trafi do odbiorcy niż słowa sprzedawcy czy ulotka.

Film promocyjny możemy:

  • zamieścić w internecie (np. na własnych stronach internetowych , na portalach społecznościowych, w najpopularniejszym serwisie z filmami – YouTube, na portalach branżowych),
  • wyświetlać na projektorach lub monitorach plazmowych (np. na konferencjach, w centrach handlowych, na targach, w komunikacji miejskiej),
  • rozsyłać do klientów na płytach DVD
  • przekazać do emisji stacjom telewizyjnym.

Realizowana przez nas produkcja filmów promocyjnych gwarantuje, że są dynamiczne i nowoczesne, do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i innowacyjne technologie. Do filmowania używamy sprzętu Panasonic LUMIX GH5, Sony RX10 oraz drona DJI Phantom 4 Advenced. Produkcja filmów odbywa się w technice FullHD oraz 4K (UltraHD). Wysoka jakość obrazu, głęboko nasycone kolory, precyzyjne odwzorowanie detali – to wszystko sprawia, że wyprodukowane przez nas filmy promocyjne są pozytywnie oceniane przez odbiorców.